Компанія Гранітна Вежа першою в Червонограді почала працювати на ринку виготовлення та встановлнення надмогильних пам’ятників. З моменту заснування пройшов не один десяток років. Можна сказати , що вже змінилося не одне покоління працівників. Наш приорітет – якісно виконана робота та максимально задовольнити усі побажання клієнтів. Про наш авторитет відгукуються самі клієнти, які неодноразово звертаються до нас з новими замовленнями.

Гранітна вежа виготовляє : Гранітні пам’ятники, пам’ятники з крихти, меморіальні комплекси, підвіконники, стільниці, сходи, каміни, бруківку. Також у нас можна замовити аксесуари, супутні товари та гробівці. Крім того, Гранітна вежа надає широкий спектр послуг : гравірування  потретів, написів, образів; монтаж та демонтаж, 3д – моделювання, розтермінування платежів, а також можемо запропонувати консультанта на виїзд. Особливу увагу приділяємо послузі з реставрування пам’ятників.

Клієнти компанії Гранітна вежа можуть охарактеризувати нашу діяльність одним реченням: якість професіоналів , ціни від виробника. Окремо хочемо наголосити ,що перевагою співпраці з нами є формування індивідуального замовлення.